Neredeyse bir ülke kadar nüfusu barındırmakta olan İstanbul birçok havaalanına da ev sahipliği yapmaktadır. Yeşilköy lokasyonu bu sebeple son derece hareketli bir bölge olduğu için birçok işletme ve firma faaliyet göstermektedir. Gün içerisinde oldukça yoğun bir trafik yükünün bulunduğu bölgede ihtiyaç duyulan evrak ve dosyaların gönderiminde ancak bizim gibi kaliteli firmalar yüz güldüren sonuçlara imza atabilmektedir. Uzun zamandır Yeşilköy bölgesinde hizmet vermekte olan Yeşilköy kurye firmamızla işletme ve kurumlara kaliteli çözümler sunabilmekteyiz. Ayrıca bireysel kurye gönderim taleplerinde de en hızlı şekilde reaksiyon göstererek müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaya çalışmaktayız.

Yeşilköy Moto Kurye ve Hızlı Teslimat

Son derece kaliteli ve tecrübeli bir motorize ekibe sahip olduğumuz için en yoğun trafikte dahi alternatif güzergâhlar üstünden hızlı teslimat yapılabilmektedir. P1 ve K2 sertifikalarının bulunmuş olduğu firmamız son derece eğitimli bir motorize ekiple istenen her türlü evrak ve dosyayı çok hızlı bir şekilde adrese teslim edebilmektedir. Bu noktada sunmuş olduğumuz standart moto kurye Express moto kurye ve VIP moto kurye çözümlerimizde farklı hız ve teslimat tipleri yer almaktadır. Maksimum 3 saatte gerçekleşmekte olan teslimatlar VIP moto kurye hizmetimizde yarım saate kadar düşürülebilmektedir. Ayrıca birçok İthalat ve ihracat firmasının talep etmiş olduğu gümrük moto kurye hizmeti de Yeşilköy moto kurye firmamız bünyesinde yerini almış durumdadır. Ayrıca gidiş dönüş moto kurye uygulamalarıyla da yüz güldüren sonuçlara imza atılmaktadır.

Yeşilköy Motorlu Kurye İle 7 gün 24 Saat Teslimat

Firmamız kurumsal çözümleri sürekli olarak yenilemekte ve güncellemektedir. Bu sebeple sadece gündüzleri değil geceleri dahi evrak ve dosya gönderimi yapılabilmektedir. Ayrıca daha büyük hacimli gönderiler için Yeşilköy motorlu kurye firması olarak arabalı moto kurye hizmeti sunabilmekteyiz. isteyen müşterilerimizin ek opsiyon taleplerine de anında cevaplar verilerek etiketlemeden paketlemeye kadar geniş bir portföyde uygulamalar geliştirilmektedir. Abonelik sisteminin de bulunduğu firmamız kurumlara özel indirimler sunabilmektedir. Son derece ekonomik fiyatlarla bireysel ve kurumsal kurye gönderi taleplerinize firmamız kalitesiyle cevap verilecektir.