İstanbul var olan kalabalık nedeni ile yaşaması zor olan bir şehir. Bu şehirde bu kalabalığın içerisinde yaşarken aynı zamanda işlerimizi zamanında halletmeye çalışıyoruz. Bu noktada ise zamanı iyi kullanmak kavramı devreye giriyor. Birden fazla ortamda kısa sürede bulunmak veya acil olan işlerinizin bir an önce hallolmasını sağlamak sağlamaya çalışıyoruz. Örnek vermek gerekirse, ofisinizde bilgisayar ve ofis içi işlerinizi halletmeniz gerekirken aynı zamanda başka bir noktaya da evrak veya dosya göndermeniz gerekebiliyor. İşte tam olarak bu noktada Yeşilköy Kurye hizmetimiz sizlere yardım etmeye hazır bulunuyor. İş yükünüzü hafifletmek ve zamanı kaliteli kullanmanızı sağlıyoruz.

Bireysel Gönderilerinizi Hızlı Bir Şekilde Teslim Edelim

Yalnızca ofis, şirket vb. kurum işleri ile ilgilenmiyoruz aynı zamanda bireysel gönderileriniz için de Yeşilköy moto kurye hizmetlerimizden ve avantajlarımızdan sizleri faydalandırıyoruz. Motosikletli kuryelerimiz zamanında gelerek sizlerden gönderilerinizi almakta ve zamanında alıcısına teslim etmektedir. Tüm bu işlemler içerisinde tüm samimiyetimiz ile sizlere zaman kazandırmış olarak işlerinizin hallolmasına vesile oluyoruz. Bu durumdan sürekli müşterilerimiz oldukça memnun. Yeşilköy’de eğer ilk kez bir kurye firmasından faydalanacaksanız bizler sizler için doğru adresiz, zamanınızı uzaklarda aramayın.

Kurye Hizmeti Alırken Mutlaka Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kurye hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle bilmek istedikleri konu ise bir kurye şirketinin ne kadar güvenli olup olmayacağı oluyor. Bu konuda ilk bilmeniz gereken şey kurye personeline kuryeyi emanet ederken faturayı da orada kestirmeniz. Bazı firmaların kuryeleri bu konuda düzensiz olduklarından dolayı faturayı kesmeyi unutarak ve kurye tesliminin geç yapılması ile araya da fiyat farkı koyarak müşteriyi mağdur etmektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması için bu konuya dikkat ediniz. Yeşilköy motor kurye personelimiz eğitimli ve tecrübeli olduklarından dolayı bu konuyu artık prensip haline getirmiş bulunuyorlar. Bundan dolayı kuryecilik mesleğinin gerektirdiklerini yerine getiren bir firma olarak gönlümüz çok rahat. Sizler de hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya aklınıza takılan soruları sormak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.