Yeşilköy moto kurye olarak gönderilerinizin zamanında varış noktasına ulaştırılmasını taahhüt ediyoruz. Bunu gerçekleştirmek için en önemli unsur hizmet vermek için görevlendirilmiş olan motor kuryelerdir. Hizmetin istenen şekilde verilebilmesi için motor kuryelerin belirli niteliklere sahip olması beklenmektedir. Motorlu kurye taşımacılığı için kuryenin deneyimli olması işleri kolaylaştırmaktadır. Gerek adres bilgisi gerekse motorla ilgili bilgiye sahip olmak motorlu kuryenin karşılaştığı sorunları kısa sürede çözüme kavuşturarak teslimatı zamanında gerçekleştirmesini kolaylaştırmaktadır. Süre taahhüdümüzü yerine getirebilmek için motoru güvenli bir şekilde ancak hızlı kullanabilen kişiler görevlendirmekteyiz. Bunu yaparken trafik kurallarını da göz ardı etmemek gereklidir. Ayrıca müşteri ile doğrudan iletişim kuracak kişiler olduğundan kuryelerimizin nazik ve güler yüzlü kişiler olmasını istemekteyiz.

Motor Kurye ve Müşteri İlişkisinde Güven

Yeşilköy motor kurye olarak müşterilerimize ait ilaç, çiçek, hediye, evrak gibi farklı özelliklerde pek çok gönderiyi teslim alarak istenen yere ulaştırmak üzere hizmet vermekteyiz. Taşıdığımız gönderilerin bazı durumlarda maddi bazı durumlarda da manevi yönden değeri fazladır. Özellikle firmalara ait bazı belgeler firma için özel önem taşıyan belgeler olabilmektedir. Bundan dolayı müşteri ile motor kurye arasında kurulacak ilişkide güven oldukça önemlidir. Gerek taşınan gönderinin korunması gerekse de içeriğinin kişisel menfaatler için kullanılmaması güven ilişkisinin parçalarını oluşturmaktadır. Buna ek olarak teknolojinin sağladığı olanaklar da kurye hizmetlerinde değerlendirilerek kurye bilgisayar sistemlerine kaydedilmektedir. Bu şekilde gönderi ile ilgili olarak hangi aşamada kim tarafından işlem yapıldığı da takip edilebilmektedir.

Motor Kuryelerin En Önemli İşlevi Hızlı Teslimat

Yeşilköy motorlu kurye olarak müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisinin bir sonucu olarak taahhüt ettiğimiz sürede gönderileri ulaştırmak konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Bunu sağlamak için motor ve onu kullanacak olan kuryenin seçimine önem veriyoruz. Ayrıca teslimatın hızlı yapılabilmesi için müşteri taleplerini sistemli olarak takip ediyor ve personelimizi etkin bir şekilde görevlendiriyoruz. Gerek ulaştırılacak gönderinin teslim alınmasında müşteriyi bekletmemek gerekse zamanında istenen yere ulaştırmak için sistemli planlamanın katkısı fazladır. Planlamanın bir parçası da kuryelerin belirli sayıda ve bölgede bekletilmesidir.