İstanbul’un en kalabalık ve hareketli lokasyonlarında birisi olan Yeşilköy gün içerisinde büyük bir trafik yoğunluğunu da beraberinde getirmektedir. Bundan dolayıdır ki birçok işletme ve firma önemli olan evraklarını ve dosyalarını göndermek için firmamızı tercih etmektedir. Yeşilköy kurye firması olarak uzun zamandır bölgede hizmet vermekteyiz. Şirketlerin kurumsal taleplerine çözüm ürettiğimiz gibi bireysel müşterilerimizin gönderi ihtiyaçlarına da en hızlı yanıtları firmamız sunabilmektedir. Bunun sağlanabilmesi için son derece kaliteli bir teknik kadro ile hizmet vermekte beraber P1 ve K2 sertifikalarını ihtiva etmekte olan firmamızda deneyimli motorize bir ekiple bulunmaktadır. Son derece geniş bir motorize filo olduğundan dolayı gün içerisindeki bütün yoğun gönderi taleplerine süratli bir şekilde cevap vermekteyiz.

Yeşilköy Moto Kurye ve Güvenilir Teslimat

Kurye hizmetinin en önemli hususlardan birisi hızlı olduğu gibi diğeri güvenliktir. Bu konuda Yeşilköy moto kurye firması olarak son derece kaliteli ve modern uygulamalar geliştirmiş durumdayız. En hızlı kurye teslimatlarında dahi güvenlikten hiçbir şekilde taviz verilmemektedir. Teslimat sırasında kimlik kontrolü yapılarak imza karşılığı evrak veya dosyalarınız istenen adresteki kişilere verilmektedir. Ayrıca son derece hızlı teslimat portföyleri de firmamızın hizmet konseptinde yer almaktadır. Bu uygulamalardan birisi olan vip moto kurye hizmetinden istifade ettiğinizde yarım saat ile 90 dakika arasında teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir. Yine en hızlı uygulamalarımızda birisi olan Express kurye hizmetimizden istifade etmeyi düşündüğünüzde maksimum 2 saat içerisinde evraklarınız istenen adrese gönderilebilmektedir.

Yeşilköy Motorlu Kurye ve Pratik Çözümler

Standart bir motor kurye hizmetinde dahi maksimum 3 saat içerisinde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Bununla yetinmeyen firmamız ekstra opsiyonları da her zaman müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sunabilmektedir. Yeşilköy motorlu kurye olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Sadece gündüzleri değil geceleri de kurye hizmeti vererek bulunduğumuz lokasyonda önemli uygulamalara imza atmaktayız. Ayrıca acil ilaç taleplerine yetişebilmek için ilaç kurye uygulaması da firmamız tarafından sunulabilmektedir. Daha pek çok alternatif uygulananın bulunmuş olduğu firmamız son derece ekonomik fiyatlarla birlikte kurye gönderin hizmetini Yeşilköy halkına sunmaktadır.